امروز : یکشنبه، 27 مرداد 1398
» قوانین سایت

قوانین حسین وی اف ایکس

:: با سلام خدمت کاربران وبسایت حسین وی اف ایکس ::

لطفا قوانین وبسایت را کامل و با دقت بخوانید.


حسین وی اف ایکس مرجع پروژه افرافکت , پریمیر , ابزار طراحی و آموزش های گرافیکی است. تلاش ما این است که کاربران با ورود به وبسایت خود تمام نیازهای گرافیکی خود را تامین کنند و به راحتی از تمام مطالب بهره ببرند. امیدواریم از مطالب سایت بهره کافی را ببرید. 


قوانین عمومی :

وبسایت حسین وی اف ایکس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. تمامی کاربران با عضویت در وب سایت حسین وی اف ایکس قوانین  را پذیرفته و به رعایت آنها ملزم و متعهد میگردند و ادعای عدم دقت یا بی توجهی به مفاد آن قابل قبول نبوده و در صورت بروز مشکل و اختلاف احتمالی مسئولیت آن بر عهده کاربر خواهد بود ، مدیریت حسین وی اف ایکس مختار است هر زمان که نیاز بداند این قوانین را ویرایش و تغییراتی در آن بصورت کلی یا جزئی اعمال شرایط و مشخصات و موارد مرتبط  با خدمات ، سرویسها و ... را بروزرسانی کند و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


در صورت داشتن هرگونه اظهار نظر و یا انتقاد در مورد مدیریت سایت و یا دیگر مسائل ، آن را از طریق فرم تماس با ما مطرح کنید.

وارد کردن ایمیل معتبر برای عضویت و یا خرید اشتراک ویژه یا فایل در سایت امری است الزامی است.

در صورت داشتن هرگونه شکایت لطفا با مدیریت در میان بگذارید.

استفاده از نوشتار فینگیش ( finglish ) بجای متون فارسی مجاز نمی باشد.


تعریف عضویت : 

عضویت در وبسایت حسین وی اف ایکس رایگان است و با عضویت میتوانید به خرید اشتراک ویژه یا خرید تک فایل اقدام کنید

کاربران مسئول حفظ حساب و رمز کاربری خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

فایل های رایگان بدون عضویت در وبسایت قابل دسترس کاربران میهمان است


اشتراک ویژه :

با خرید اشتراک ویژه وبسایت ، دسترسی شما به تمامی لینک ها فعال میشود و شما میتوانید اشتراک مناسب خود از 4 سطح ..... انتخاب فرمایید .

در صورتی که مدیریت حسین وی اف ایکس متوجه شود کاربر عضو ویژه لینک های ویژه وبسایت را در جایی دیگر به اشتراک گذاشته است و به هر صورت از مطالب سوءاستفاده کند ، حتما حساب کاربری آن مسدود ، اشتراک ویژه آن حذف و مسئولیت عواقب قانونی آن بر عهده کاربر خواهد بود.


دانلود های تک فایل : 

با عضویت در وبسایت کاربران میتوانند فایل هایی که قابلیت خرید تکی دارند را خرید کنند و پس از مراحل سفارش لینک دانلود فایل برای کاربر نمایش داده میشود ، همچنین کاربر بعد از خرید میتواند لینک های خرید خود را از پروفایل کاربری خود ببینید.


کاربران برای خرید حتما اطلاعات خود مانند ایمیل و نام را صحیح وارد کنند ، بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج نام و ایمیل مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

قیمت گذاری :

سعی شده قیمت گذاری اشتراک های ویژه و خرید فایل های نزدیک قیمت های بازار کاری باشد که همه کاربران بتوانند از همه امکانات بهره ببرند لازم به ذکر است که اگر تحقیقی به عمل آورید قیمت اکانت های ویژه ما نسبت به سایر وبسایت های دیگر در حوزه کاری ما بسیار به صرفه تر می باشد


بازگشت هزینه و ضمانت :

وبسایت حسین وی اف ایکس گزارشات کاربران در مورد ناقص بودن فایل و ... را بررسی میکند و در صورت تایید به رفع آن می پردازد و حسین وی اف ایکس به شما کاربران اطمینان می دهد که محصولات با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم و اطمینان می دهیم که آنچه در شرح محصولات نوشته شده با آنچه که در فایل محصول برای دانلود قرار دارد مطابقت می کند.


حسین وی اف ایکس بازگشت هزینه به دلیل اینکه نظر مشتری در مورد خرید محصول تغییر کرده، یا به اشتباه آن را خریداری کرده، یا مهارت های لازم را برای استفاده از آن ندارد و هر گونه دلیلی از این قبیل معذور است. حسین وی اف ایکس زمانی می تواند هزینه ی پرداخت شده را بازگشت بدهد که محصول دانلود شده با آنچه که در این بخش برای شما درج شده تناقض داشته باشد.


محتوا :

برای نگهداری سایت ، تهیه و آپلود مطالب به روی سرور های سایت ، وقت و هزینه زیادی صرف شده ، کپی از مطالب به هر { نحو } برای نشر آن در وبسایت و وبلاک ها ، قانوناً و شرعاً حرام بوده و هیچ رضایتی نسبت به این مورد نداریم! و مسئولیت عواقب قانونی آن بر عهده کاربر خواهد بود.


پشتیبانی :

با خرید از وبسایت ، از خدمات پشتیبانی حسین وی اف ایکس برای محصول یا محصولاتی که خریداری کرده اید بهره مند خواهید شد. حسین وی اف ایکس تنها برای مشکلات فنی فایل یا مشکلات مربوط به دانلود محصولات خریداری شده از وبسایت تا مدت 7 روز پشتیبانی ارائه می دهد. در صورتی که نمی توانید از محصول استفاده کنید یا دانش استفاده از آن را ندارید، مسئولیت آن بر عهده ی حسین وی اف ایکس نیست.آخرین بروزرسانی : 19 مرداد 1398

{ACCEPT-DECLINE}

Theme : ParsDle