امروز : سه شنبه، 30 مهر 1398
» » دانلود پلاگین Red Giant Trapcode Suite 15.1.2 برای افترافکت

دانلود پلاگین Red Giant Trapcode Suite 15.1.2 برای افترافکت

1 خرداد 1398, 05:51 ho3einvfx 0 نظر
  • 0
پیش نمایش پلاگین

دانلود پلاگین Red Giant Trapcode Suite 15.1.2 برای افترافکت ، مجموعه ای از 11 افکت جذاب و پرکاربرد برای افترافکت است که با این مجموعه قدرتمند می توانید بسیاری از جلوه ویژه سه بعدی ، افکت‌های واقعی و زیبا با قابلیت ساخت مطالب سه بعدی برای متن، پس زمینه‌های متحرک،طراحی لوگو و طراحی استفاده کنید در ادامه با اجزای این مجموعه بیشتر آشنا می شویم

TRAPCODE PARTICULAR : ایجاد عناصر آلی 3D ذرات، عناصر گرافیکی پیچیده و غیره. اثرات ذرات را به صورت بصری در طراح قدرتمند ایجاد کنید. Trapcode خاص است GPU شتاب و شامل فیزیک برای شبیه سازی هوا، پویایی مایع و بیشتر. به طور خاص از دوربین های 3D After Effects  و چراغ ها استفاده می کند و به شما اجازه می دهد از مدل های 3D، متن، ماسک و توالی OBJ به عنوان فرستنده ها استفاده کنید.


TRAPCODE FORM : ایجاد شبکه های ذرات جاذب و اشیاء ذرات 3D با فرم Trapcode. ساخت جلوه بصری در طراح قدرتمند. اشیاء ذرات خود را در مایعات جدا کنید یا انیمیشن های پیچیده فراکتال ایجاد کنید. ایجاد MoGraph خیره کننده با مدل های 3D، متن، ماسک، و توالی متحرک OBJ. درایو انیمیشن با صدا و حل متن و آرم. فرم از دوربین های  After Effects 3D و چراغ ها استفاده می کند و شتاب دهنده گرافیکی است.


TRAPCODE MIR : ایجاد اشیاء سه بعدی، سطوح فراکتال، حوزه ها و فریم ها در افکت با TRAPCODE MIR. طراحی سطوح روان و اشکال انتزاعی برای گرافیک حرکت یا وارد کردن مدل 3D OBJ. تکرار و fractally منحرف سطوح می و OBJ خود را، و آنها را به عنوان چند ضلعی یا رأس نمایش دهد. میر بر روی GPU اجرا می شود و با Camera 3D و نور ها را در افترافکت کار می کند.

TRAPCODE 3D STROKE : با استفاده از Trapcode 3D Stroke از Masks های خود از اشکال و خطوط 3D آلی ایجاد کنید. لوگوها، متن ها و مسیرها زندگی خودشان را می گیرند. اشکال پیش فرض 3D Stroke نقطه شروع را به شما می دهد. کنترل دقیق روی اشکال، رنگ ها، حلقه ها و موارد دیگر را کنترل کنید.

TRAPCODE SHINE : ایجاد نور فوق العاده سریع و سه بعدی نور با Trapcode Shine. طراحی اشعه های نور حجمی برای متن، تصوير و فیلم های شما. شبیه سازی اشعه های پاک یا دود سیگنال فراکتال با عمق.

TRAPCODE STARGLOW : ایجاد لکه های تلطیف شده و برای موشن گرافیک و متن با Trapcode Starglow روشن می شود. برای شروع کار با 49 پریست ، به Glimmer خود مراجعه کنید. Starglow کاملا قابل تنظیم و آسان برای استفاده است.

TRAPCODE SOUND KEYS : تجسم صدای خود را برای موشن گرافیک و با کلید های صدا شما می توانید باند های صوتی را برای کنترل کامل جدا کنید.

TRAPCODE TAO : ایجاد هندسه های 3D متحرک همراه با یک مسیر و بیشتر با Trapcode تائو. با Tao شما می توانید اشکال هندسی از ماسک ها، مسیر ها و حرکت ایجاد کنید. Tao با Camera After Effects 3D و نورها کار می کند.

TRAPCODE LUX : با Trapcode Lux، افترافکت نور چراغ ها قابل مشاهده است. ایجاد نقطه سه بعدی و نور نقطه ای و اضافه کردن درام و واقع گرایی به Comps 3D خود را. Lux کاملا قابل تنظیم است.

TRAPCODE ECHOSPACE : بلافاصله لایه های متحرک را با TracCode Echospace انعکاس می دهیم. خودکار پیچیده، چند لایه انیمیشن 3D با سهولت و کنترل موارد لایه بدون نوشتن عبارات. با استفاده از EchoSpace، شما می توانید انیمیشن های پویا 'fall domino' یا 'follow-the-leader' ایجاد کنید.

TRAPCODE HORIZON : ایجاد پس زمینه بی نهایت (360 درجه) برای After Effects 3D با افق Trapcode Horizon. از تصویر نقشه ای استفاده کنید یا یک شیب رنگی ایجاد کنید. افق کاملا AE 3D و Camera-aware است.اطلاعات فایل :
  • حجم فایل: 729 مگابایت نسخه ویندوز و 663 مگابایت برای نسخه مک
  • نسخه پلاگین: 15.1.2
  • سیستم عامل: ویندوز و مک
پسورد فایل :
کپی
راهنما :
جهت دانلود فایل ها توصیه می کنیم از نرم افزار مدیریت دانلود IDM استفاده کنید. همچنین پس از دریافت فایل ، آن ها را توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.
توجه :
کلیه حقوق مطالب، تصاویر و طرح قالب برای سایت Hosseinvfx.ir محفوظ است ، کپی از مطالب به هر { نحو } برای نشر آن در وبسایت و وبلاک ها ، قانوناً و شرعاً حرام بوده و هیچ رضایتی نسبت به این مورد نداریم!
برای اطلاع از پروژه ها ، آموزش ها و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل ، عضویت خود را تکمیل کنید
پیام سیستم برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.