امروز : چهارشنبه، 29 خرداد 1398

حسین وی اف ایکس

دانلود اکشن فتوشاپ Mix Art

دانلود اکشن فتوشاپ Mix Art

دانلود اکشن فتوشاپ Mix Art ، در این مطلب شاهد اکشن فتوشاپ Mix Art بر روی عکس و تصاویر مناسب جهت ایجاد طرح های گرافیکی به خصوص طراحی انواع پوستر می باشید. توسط این اکشن که در قالب 3 فایل abr و atn و pat بر روی سایت قرار گرفته اند می توانید افکت های زیبایی بر روی عکس و تصویر خود قرار داده و جلوه هایی زیبا به آن ها ببخشید. اکشن از کیفیت بالایی برخوردار بوده و توصیه ما هم به شما این است که برای دریافت نتیجه ای خوب از عکس های با کیفیت استفاده کنید.
  • 0
  • 0
دانلود 10 براش دود برای فتوشاپ

دانلود 10 براش دود برای فتوشاپ

دانلود 10 براش دود برای فتوشاپ ، اگر می خواهید یک عکس با دود طبیعی داشته باشید، اما نمی توانید آن را در فتوشاپ ایجاد کنید، این براش را لینک زیر دانلود کنید.براش دود ابزار عکاسی است که می تواند به شما کمک کند عکس هایی با دود واقعی تر و دراماتیک تر داشته باشید.ما به شما یک بسته از 10 براش دود رایگان دانلود پیشنهاد می کنیم ، که شما به راحتی می توانید برای هر عکس استفاده کنید. فقط آنها را دانلود کرده و بدون محدودیت استفاده کنید.
  • 0
  • 0
20 براش پشم ، خز و مو برای فتوشاپ و کلیپ استودیو پینت

20 براش پشم ، خز و مو برای فتوشاپ و کلیپ استودیو پینت

در این مطلب شاهد مجموعه براش پشم ، خز و مو مناسب جهت نصب و استفاده در نرم افزار فتوشاپ و کلیپ استودیو پینت می باشید. توسط این مجموعه که شامل 20 براش پشم و مو است و در قالب فایل های abr و sut بر روی سایت بارگذاری شده اند می توانید طرح های گرافیکی زیبایی ایجاد کنید. براش ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و به کمک آن ها می توان تصاویری با کیفیت و با رزولوشن بالا ایجاد نمود. از این مجموعه براش می توان در طراحی انواع کاراکترهای حیوانات کارتونی در انیمیشن سازی و … استفاده نمود.
  • 0
  • 1